Benefice Pavlíny Filipovské

Zpěvačka Pavlína Filipovská oslavila 80. narozeniny:

Slavila osmý křížek a gratulovat k němu jí přijel do Divadla U Hasičů i exmanžel Petr Spálený (77) s druhou ženou Miluškou Voborníkovou (71). „Měla jsem v životě štěstí na lidi,“ radovala se oslavenkyně Pavlína Filipovská.

Rozvedli se, protože zpěvák s medovým hlasem ženě zahýbal, ale dneska je už vše odpuštěno, čas zradu zahladil. Přišla i jedna ze dvou společných dcer Petra a zpěvačky moderátorka Pavlína Wolfová (49) a samozřejmě současný manžel Filipovské Lubomír Trávníček (73). A taky velká řada slavných gratulantů.

Největší aplaus sklidil nestárnoucí Josef Zíma, který příští rok v květnu oslaví devadesátiny. Na jeviště šel sice kvůli problémům s chůzí o berlích, ale pak vsedě na kolečkovém křesle vystřihl směs písní Karla Hašlera i duety s neuvěřitelně vitální Yvettou Simonovou (92) stejně jako zamlada. „Kdyby nebylo těch nohou, nemám žádný problém,“ prohlásil dobře naložený Zíma. Standa Hložek (67) přijel zazpívat Vínečko bílé, Bohuš Matuš (48) zase sáhl do repertoáru Waldemara Matušky (†76).

Zdroj : https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/692424/zpevacka-pavlina-filipovska-oslavila-80-narozeniny-kytka-a-pusa-od-neverneho-exmanzela-spaleneho.html

Mohlo by vás zajímat...